SMS İPTAL FORMUBilgilendirme (SMS iptal talebinizden önce mutlaka okuyunuz.)

1. Tıp merkezimiz, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanuna uygun olarak kayıt esnasında hastalarımızın verdiği numaralara bilgilendirme amaçlı SMS gönderimi yapmaktadır. Bu sebeple numaraların doğruluğu bilgiyi veren hastanın sorumluluğundadır.

2. Tıp Merkezimiz tarafından telefon numaranıza gönderilen mesajları almak istemiyorsanız solda yer alan formu doldurarak bize göndermelisiniz. Talebiniz bize ulaştıktan itibaren en geç 1 (bir) iş günü içerisinde telefon numaranız SMS bilgi sistemlerimizden silinecektir. Sizi yeniden rahatsız etmemek için, telefon numaranızın sistemimizden silindiğine dair bir bilgilendirme de göndermeyeceğiz.

3. SMS iptal formunu gönderirken hata alırsanız İletişim Formu üzerinden ya da (266) 396 77 55 nolu telefondan ulaşarak SMS iptal talebinizi iletiniz.

4. SMS iptal talebi yaptığınızda, randevu, laboratuvar sonuçlarınız vs. ile ilgili sizinle iletişim kurmayacağımızı ve bu sebeple mağduriyet yaşamanız durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.
Kurumumuz ile anlaşmalıdır. Hekimler  |  İnsan Kaynakları  |  E-Randevu  |  SMS İptali  |  İletişim Özel Ekin A Tipi Tıp Merkezi © 2017   
körfez, körfezi osgb, ortak sağlık ve güvenlik birimi, altınoluk astım hastanesi, altınoluk sağlık ocağı, edremit özel hastane, işyeri, iş yeri hekimi, hekim, iş güvenliği, iş güvenlik, uzman, uzmanı, risk değerlendirmesi, portör, işçi sağlığı, çsgb, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı, iş kanunu, edremit, balıkesir, altınoluk, çanakkale, kütahya, izmir, bursa, isg, ayvalık, güre, akçay, zeytinli, havran, burhaniye, ören, iskele, koca seyit havaalanı, altınova, bergama, kozak, dikili, aliağa, ekin tıp merkezi, hastanesi, hastane, doktor, acil servis, ida, osgb ve iş güvenliğinde süreç