• blank

Hakkımızda

Özel Ekin Tıp Merkezi, Ekin Doruk Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti’ne bağlı tescilli bir marka olup, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk mahallesinde faaliyet göstermektedir. 24 Ocak 2011 tarihinde Altınoluk’ta faaliyete başlayan Özel Ekin Tıp Merkezi 1200 m2′ lik kapalı alana sahiptir. Ekin Tıp Merkezi 22 branşta, 4 acil hekimi, 15 uzman hekim, 2 diş hekimi, 1 diyetisyeni ve 62 personeli; laboratuvar, dijital görüntüleme gibi tanı üniteleriyle, bölge halkının yıllardır özlemini duyduğu sağlık hizmetini yerine getirmenin mutluluğu içerisinde her geçen gün daha da büyüyor. 40 araçlık otoparkı, 4 araçlık engelli araç otoparkı, ferah bir yeşil alanı ve 4 katlı bağımsız yapısıyla tasarlanan Ekin Tıp Merkezi, dünyaca ünlü Şahindere kanyonunun tam karşısında, Çanakkale-İzmir Yolu üzerinde Altınoluk Otogarı’nın hemen yanında bulunmaktadır. Ekin Tıp Merkezi hastane standartlarında fiziki bir yapı tasarlanarak kurulmuştur. İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir. Seçkin doktorlarımız ve hemşirelerimiz, laboratuvar ekibimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmektir.

 
Kuruluş İlkelerimiz

Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş, deneyimli kadrosu ile, bütüncül kalite anlayışı içinde hizmet sunan bir sağlık kuruluşuyuz.

 
Kalite Politikamız

Çağdaş standartlarda, toplum değerlerine saygılı hizmet odaklı bir yaklaşımla bölge halkının uzun zamandır ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini sınır tanımadan sunmak.